Czy moje dziecko lubi ruchy MamaRoo®?

A może teraz, kiedy mam już MamaRoo, od czego zacząć?

Na te pytania można odpowiedzieć, korzystając z naszej nowej funkcji aplikacji o nazwie Find Your Roo (Znajdź Roo).

Aplikacja Find Your Roo pozwala na znalezienie odpowiednich ustawień MamaRoo, aby uspokoić malucha. Po prostu podskakuj i kołysz się z telefonem w ramionach, a aplikacja powie Ci, które kombinacje ruchów i prędkości Roo™ są najbardziej podobne do Twoich własnych – tworząc płynne przejście z ramion do leżaczka/ huśtawki lub łóżeczka.

Zobacz, jak działa Find Your Roo

Pierwsze kroki z Find Your Roo

Z funkcji Find Your Roo można korzystać przed lub po zakupie leżaczka/huśtawki MamaRoo® Multi-Motion Swing™ lub łóżeczka MamaRoo Sleep®.

 1. Pobierz najnowszą aplikację 4moms – kliknij na linki powyżej, aby pobrać.
 2. W lewym górnym rogu kliknij rozwijane menu i wybierz „Znajdź Roo” Find Your Roo.
 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji – naciśnij start, a następnie obejmij telefon w ramionach. Kiedy skończy się odliczanie (3…2…1…), nadszedł czas, aby odbijać się i kołysać, tak jak zwykle, aby pocieszyć swoje dziecko.
 4. Twój telefon zawibruje*, gdy wyniki będą gotowe.
 1. Pobierz najnowszą aplikację 4moms – kliknij na linki powyżej, aby pobrać
 2. Następnie należy sparować swój leżaczek/ huśtawkę MamaRoo Baby Swing lub łóżeczko MamaRoo Sleep Bassinet (kliknij tutaj, aby uzyskać instrukcje krok po kroku). Po sparowaniu, urządzenie pojawi się w sekcji „Moje produkty” w aplikacji.
 3. Następnie należy kliknąć na swój leżaczek/huśtawkę MamaRoo lub łóżeczko MamaRoo Sleep Bassinet.
 4. Następnie należy kliknąć na ikonę ruchu w prawym dolnym rogu ekranu.
 5. Następnie kliknąć przycisk Znajdź swoje Roo
 6. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji – naciśnij start, a następnie obejmij telefon w ramionach. Kiedy skończy się odliczanie (3…2…1…), nadszedł czas, aby odbijać się i kołysać jak zwykle, aby pocieszyć swoje dziecko.
 7. Twój telefon zawibruje*, gdy wyniki będą gotowe.

*Wibracja dla powiadomień musi być włączona w ustawieniach telefonu.

Po uzyskaniu wyników (dla posiadaczy leżaczka/huśtawki MamaRoo Baby Swing lub łóżeczka MamaRoo Sleep Bassinet) można kliknąć przycisk „kontynuuj” na dole strony i wykonać następujące czynności:

 1. Uruchom jeden z zalecanych ruchów na obecnym urządzeniu (zauważ, że aby to zrobić, musisz być sparowany)
 2. Ustaw jeden z zalecanych ruchów w swoich ustawieniach wstępnych
 3. Spróbuj ponownie – spowoduje to powrót do ekranu początkowego, aby ponownie znaleźć swoje Roo

Dzięki aplikacji Find Your Roo poczujesz się w pełni wyposażona, aby sprostać zmieniającym się potrzebom i nastrojom Twojego dziecka w ciągu dnia i w miarę jego rozwoju. Dodatkowo, zapisz ulubione kombinacje dziecka jako ustawienia wstępne, aby Twoje ulubione ruchy były zawsze dostępne po naciśnięciu przycisku.

Czy mogę używać funkcji Find Your Roo zarówno w leżaczku MamaRoo Multi-Motion Baby Swing, jak i w łóżeczku MamaRoo Sleep Bassinet?

Tak – funkcja Find Your Roo jest dostępna zarówno w leżaczku, jak i w łóżeczku.

Czy mogę używać funkcji Find Your Roo w moim MamaRoo4 lub starszym modelu MamaRoo?

Tak, jeśli Twój MamaRoo ma możliwość połączenia się przez Bluetooth z aplikacją 4moms (model 1037 i model 1046), możesz użyć funkcji Find Your Roo. Upewnij się, że masz najnowszą wersję aplikacji 4moms pobraną na swój telefon.

Czy Find Your Roo naśladuje moje dokładne ruchy na MamaRoo?

Nie – Find Your Roo nie będzie naśladować Twoich dokładnych ruchów. Podaje dwie rekomendacje spośród 5 istniejących, unikalnych ruchów MamaRoo i prędkości, które są najbardziej zbliżone do Twoich.

Nie mogę znaleźć Find Your Roo w mojej aplikacji? Gdzie to jest?

Po pierwsze, upewnij się, że pobrałaś najnowszą aplikację 4moms. Kliknij na menu w lewym górnym rogu aplikacji i stamtąd możesz przejść do Find Your Roo. Albo, jeśli leżaczek MamaRoo Baby Swing lub łóżeczko MamaRoo Sleep Bassinet są sparowane z aplikacją, wystarczy kliknąć na ikonę ruchu w prawym dolnym rogu, aby uzyskać dostęp do przycisku Find Your Roo.

Ciągle pojawia się komunikat o błędzie – „Nieprawidłowe ruchy” lub „Nie można określić rodzaju ruchu”.

Naciśnij „Spróbuj ponownie” i upewnij się, że umieściłeś telefon płasko w ramionach i upewnij się, że delikatnie bujasz i uspokajasz przez minimum trzy sekundy.

Co to jest historia Roo?

Na stronie startowej możesz kliknąć w swoją Historię Roo (na dole strony), która zawiera listę Twoich wyników z poprzednich sesji Find Your Roo. Możesz zmienić ich nazwę lub usunąć je, klikając na trzy kropki obok konkretnego ruchu.

Gdzie mogę wyrazić swoją opinię o aplikacji Find Your Roo?

Dziękuję! Tak, Find Your Roo jest nadal w fazie beta, więc prosimy o przesyłanie opinii. Wyślij swoje przemyślenia na adres app@4moms.com.